پا پزشکی

لیموطب مفتخر است اولین کلینیک زنجیره ای ارتوپدی فنی پا در ایران را تاسیس نماید .

در کلینیک های زنجیره ای لیموطب ، پا و ستون فقرات مراجعه کننده توسط ارتوپد فنی معاینه می گردد و فشارهای کف پا در حالت استاتیک و دینامیک توسط دستگاه های پیشرفته اندازه گیری می گردد که نتایج این اسکن در کامپیوتر مورد تحلیل قرار می گیرد و میزان فشار نقاط مختلف کف پا ، فشار وارد بر زانوها و ستون فقرات و تحلیل راه رفتن و انحرافات پا مشخص می گردد . این تحلیل ها برای متخصصین طراحی ارتوز و پروتوز فرستاده می شود و طبق نیاز فیزیولوژیکی بدن مشتری کفی طراحی و با دستگاه های CNC تولید می گردد .

لیموطب در کنار تولید کفی های طبی ، کفش های خاص برای استفاده جهت کفی های خاص خود نیز تولید می کند .

لیموطب در آینده کلینیک های خود را به دستگاه های اسکن سه بعدی تجهیز می کند تا بتواند با اسکن کردن از پاهای خاص که به دلیل انحرافات انگشتان و… نمیتوانند کفش های معمولی بپوشند ، طبق قالب پای شخص کفش مخصوص آن پا طراحی و تولید گردد .

بسیاری از انحرافات زانو ، دردهای مفصلی و کمر درد از کف پا نشات می گیرد که با اسکن پا و تجویز کفی طبی مخصوص پای هر فرد تعادل فشار در بدن افراد ایجاد می گردد و فشارهای ناشی از انحرافات پا بر زانوها ، ستون فقرات ، گردن و شانه ها برداشته می گردد . 

مزایای اسکن پا و استفاده از کفی های طبی تولید شده مطابق با پای  هر شخص  : 

۱-کاهش التهاب و درد پاشنه و پنجه ها

۲-جلوگیری از ایجاد انحرافات زانو و ستون فقرات

۳-کنترل صافی کف پا و انحرافات انگشتان

۴- توزیع برابر فشارهای وارد بر کف پا و کاهش درد

۵-تشخیص کوتاهی یک اندام و کنترل فشار ناشی از آن بر ستون فقرات

کلینیک های زنجیره ای لیموطب در بیشتر استانها برقرار شده است . از مذایایی که کلیلنیک های زنجیره ای لیموطب دارد ، شبکه بودن آنها به یکدیگر است که باعث می گردد مراجعه کننده با اولین تشکیل پرونده در یکی از شعب پرونده به صورت شبکه در دسترس تمامی شعب قرار بگیرد و برای مراجعات بعدی می تواند به هر یک از شعب لیموطب در سراسر ایران مراجعه نماید .

آدرس کلینیک های لیموطب :

استان تهران :

تهران ، دفتر مرکزی لیموطب

 

استان فارس :

شیراز ، دفتر جنوب کشور لیموطب ،

شیراز ، کفش تبریز ،

فسا

جهرم

 

استان اصفهان :

 

استان کرمان :

 

استان سیستان و بلوچستان :

 

استان خراسان رضوی :

 

استان آذربایجان غربی :